وبسایت عضلات به هیچ عنوان در زمینه عرضه مکمل‌های ورزشی فعالیت نداشته و تمامی نوشته‌های مربوط به مکمل‌های ورزشی تنها جهت اطلاع رسانی می‌باشد.

درود خدمت همگی دوستان گرامی، عزیزان ایمیل وبسایت از [email protected] به ایمیل‌های [email protected] و [email protected] تغییر کرده است، ایمیل قبلی دیگر در دسترس ما نمی‌باشد و به هیچ عنوان به آن ایمیل متنی ارسال نکرده و پاسخ ندهید.

خانه / اخبار بدنسازی / Branch Warren با کمپانی Gaspari Nutrition قرار داد بست

Branch Warren با کمپانی Gaspari Nutrition قرار داد بست

بزرگترین اخبار این روزهای دنیای مکمل های ورزشی (supplement world) ! کمپانی Gaspari Nutrition اعلام کرد که قرار دادی را با ورزشکاری تیم MD ، برنچ وارن (Branch Warren) بسته تا این ورزشکار جزیی از تیم Gaspai Nutrition شود.

Branch در بین مقام های کسب کرده خود ، دو مقام مسابقات Arnold Classic و نگهداره رکورد Most Muscular Award است. او همچنین دارای رکورد و مقام بهترین فیگوریست در سال ۲۰۱۲ است.

gaspari-branch-sign-1

Branch در سال ۲۰۱۳ بدلیل آسیب ایجاد شده در عضلات چهار پاره ران او ، به مسابقات و تمرین هایش ادامه نداد که این آسیب برطرف شود ، او با این وجود مقام ۹ ام مستر المپیا را بدست آورده و در اواخر آن سال مقام سوم مسابقات EVL’s Prague Pro را نصیب خود می کند.

وقتی از مسئول کمپانی ، Rich Gaspari سوال شد که در مورد انعقاد قرار داد با Branch چه حسی دارید ؟

او پاسخ داد : من به Branch بخاطر این همکاری تبریک میگم، اون برخلاف بسیاری از بدنسازان حرفه ای بسیار سخت کوشه و بخاطر این مسئله است که من حس میکنم Branch می تونه بهترین انتخاب برای ما باشه . اون با تمام توانش تلاش میکنه که به هدف هاش برسه و پیشرفت کنه ، من مطمینم کمپانی Gaspari میتونه با وجود Branch در تیم خود به پیشرفت های بسیار زیادی دست پیدا کنه.

دانلود مجلات بدنسازی و دیگر ورزش ها

درباره مهراد موسوی پور

از سال 1386 به ورزش بدنسازی علاقه پیدا کرده و شروع به انجام این ورزش کردم و از سال 1389 این ورزش را بصورت تخصصی دنبال کردم ، زمینه تحقیقی و فعالیتی بنده در مورد مکمل های غذایی ، دارو ها و هورمون های مختلف است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمی‌شودفیلدهای الزامی علامت دار شده‌اند *

*

کپچا *