خانه / دارو ها / Anabolic NA (Nandrolone – Methandriol)

Anabolic NA (Nandrolone – Methandriol)

این دارو از جمله داروهای ترکیبی است که از دامپزشکی وارد دنیای ورزش های قدرتی شده است . ترکیبی بودن این دارو به این معنی است که این دارو از دو استروئید Methandriol Dipropionate  و Nandrolone Cypionate  را توام با هم در خود دارد به گونه ای که در هر میلی لیتر از این دارو ۴۵ میلی گرم methandiol dipropionate و ۳۰ میلی گرم nandrolone cypionate وجود دارد.

به عبارت دیگر در هر میلی لیتر از این دارو ۷۵ میلی گرم ماده موثر از دو نوع استروئید یاد شده خواهید یافت و با توجه به اینکه این دارو عمدتا به صورت ویال های ۱۰ میلی لیتری تولید و به بازار عرضه می شود میتوان ادعا کرد که در هر ویال از این دارو در حدود ۷۵۰ میلی گرم ماده موثر از دو استروئید یاد شده موجود و خواهد بود.

هریک از دو استروئید موجود دربدنه این دارو به صورت خالص و مجزا از هم در بازار موجود بود; ولی با این وجود گفته می شود که ترکیب این دو دارو در این نسبت حساب شده ای که در این داروی ترکیبی اعمال شده است اثرات آندروژنی و آنابولیکی بهتری در بدن کسانی که از این دارو استفاده می کنند بر جای گذاشته  و از نقطه نظر تاثیرات استروژنی نیز دارو را قابل تحمل تر وموثر تر ساخته است.

anabolic_na_mare-muscles

این دارو اگر چه افزایش حجم قابل توجهی را به جای می گذارد ولی گفته می شود که اختصاصا برای دوره های حجم نیز ساخته نشده است و در برخی موارد می توان برای ساختن و تراشیدن توده عضلانی با کیفیت و خالص نیز از این دارو استفاده نموده.

هشدار در مورد Anabolic NA

ناگفته نماند زمانی که از کمپانی خاص نام برده می شود و از محصولات تولید شده توسط این کمپانی ها  صحبت به میان می آید منظور ما واقعا کمپانی های سازنده  و دارو های اصل وآوریژنال است وگرنه امروزه قلابی سازان که در برخی موراد در کارگاه های زیر زمینی اقدام به تولید و بسته بندی دارو های زیر زمینی می کنند بر چسب کمپانی های معتبر جهانی را بر روی محصولات خود درج کرده و یا با تهیه ی ویال های خالی دارو هایی که این شرکت ها به بازار عرضه کرده اند تولیدات خود را وارد این ویال ها کرده و محصول نهایی را پلمپ نموده و آن را به اسم تولیدات این کمپانی ها و به اسم داروهای اصل وارد بازار سیاه می کنند.

نکته مهم در مورد Anabolic NA

در حال حاظر بسیاری از محصولات کمپانی jurox که تولید آنها متوقف شده است با بر چسب گروه داروسازی syd  به بازار زیر زمینی دارو و استروئید عرضه می شود و داستان از این قرار است که این محصولات همان محصولات jurox هستند که سال ها قبل از استرالیا وارد مکزیک شده و اکنون با بر چسب جدید به بازار سیاه عرضه می شوند.

فرم دارویی Anabolic NA

اگر چه در بدنه این دارو از استرهای طولانی اثر و متوسط اثر Cypionate با پایه nandrolone  استفاده شده است و تزریق تنها یک دز در هفته از این استر برای گرفتن اثر از آن کفایت می کند ولی با این وجود در ترکیب این دارو از استر نسبتا زود اثر وکوتاه اثر Methandriol Dipropionate  نیز برای تقویت اثر بخشی این دارواستفاده شده است و شاید به دلیل فعال بودن این استر در بدنه  این دارو ، دو تزریق از آن در هفته را بتوان برای  بالا نگه داشتن سطح سرمی همه استر های موجود در بدنه این دارو معقولانه تر دانست.

anabolic-na-muscles

دز مصرف Anabolic NA

دز مصرف این دارو برای ورزشکاران مرد حدود ۳۰۰ الی ۴۵۰ میلی گرم در هفته توصیه شده است که در مجموع شامل ۴ الی۶ میلی  لیتر از این دارو در هفنه می شود و توصیه می شود ورزشکاران حرفه ای بهتر است به جای افزودن بر دز مصرفی این دارو که خالی از خطر نیز نخواهد بود آن را به همراه داروها و استرو ئید های دیگر مصرف بکنند .

تنظیم دوره Anabolic NA

گفته می شود که دزهای ۲ الی ۳ میلی لیتری یا ۱۵۰ الی ۲۲۵ میلی گرم از این دارو به همراه ۲۰۰  الی ۳۰۰ میلی گرم تستوسترون در هفته نتایج قابل قبولی را به همراه خواهد داشت و این در حالی است که بدین ترتیب و با این تناسب می توان بالانس بین آندروژن و آنابولیک در طول دوره را نیز محقق ساخت.

منابع : وبسایت تخصصی Steroid.com – کمک مربی مهراد موسوی پور – دایره المعارف دوپینگ از مربی رسمی پرورش اندام صادق سلامی – WikiPedia

توضیحات کاملتر :

توضیحات کاملتر از Methandriol Dipropionate در وبسایت Steroid.com

توضیحات کاملتر از Nandrolone Cypionate در وبسایت nandrolonecypionate.com

توضیحات کاملتر از Nandrolone در وبسایت ویکی پدیا ( پارسی )

دانلود مجلات بدنسازی و دیگر ورزش ها

درباره مهراد موسوی‌پور

زمینه فعالیت : بررسی تمامی نوشته های تخصصی وبسایت ، نظارت بر روی فعالیت کمک مربی های وبسایت عضله ها ، پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمی‌شودفیلدهای الزامی علامت دار شده‌اند *

*

کپچا * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.