وبسایت عضلات به هیچ عنوان در زمینه عرضه مکمل‌های ورزشی فعالیت نداشته و تمامی نوشته‌های مربوط به مکمل‌های ورزشی تنها جهت اطلاع رسانی می‌باشد.

درود خدمت همگی دوستان گرامی، عزیزان ایمیل وبسایت از [email protected] به ایمیل‌های [email protected] و [email protected] تغییر کرده است، ایمیل قبلی دیگر در دسترس ما نمی‌باشد و به هیچ عنوان به آن ایمیل متنی ارسال نکرده و پاسخ ندهید.

خانه / تمرین / سفتی ، سوزش یا آسیب عضلات
muscles-after-exercise-muscles

سفتی ، سوزش یا آسیب عضلات

بدنسازان تقریبا هر کاری انجام می دهند تا عضلاتشان به سرعت بزرگ شود . چیزی که بسیاری از بدنسازان فراموش می کنند این است که فرآیند بزرگ شدن عضلات بر اثر آسیب های میکروسکوپی و جزئی به رشته ها و فیبر های عضلانی پدید می آید . بنابراین اگر کسی بخواهد سعی کند که سریعا بر حجم عضلاتش بیفزاید ، این فرآیند باعث خواهد شد که عضلاتش دچار سوزش و آسیب شوند.

creatine-recover-power

قابلیت ریکاوری بدن قبل و بعد از تمرین یکی از مهم ترین ویژگی های مکمل های کراتین است

مکمل های غذایی می توانند به پیشگیری و التیام این سوزش و صدمات عضلات کمک کنند . مکمل های دارای پروتئین ها ، پروتئین هیدرولیزات ها ، پپتیدهای فعال بیولوژکی و آمینو اسیدها می توانند به ساخت عضلات بیشتری کمک نمایند . پلی فنل ها می توانند سبب تقویت گردش خون برای سرعت بخشیدن به التیام شوند . ترکیباتی مثل گلوکزامین ، استیل گلوکزامین ، کندروایتین ، کلاژن و اسید های چرب ضروری می توانند به تقویت مفصل بدن کمک کنند.

دانلود مجلات بدنسازی و دیگر ورزش ها

درباره مهراد موسوی پور

از سال 1386 به ورزش بدنسازی علاقه پیدا کرده و شروع به انجام این ورزش کردم و از سال 1389 این ورزش را بصورت تخصصی دنبال کردم ، زمینه تحقیقی و فعالیتی بنده در مورد مکمل های غذایی ، دارو ها و هورمون های مختلف است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمی‌شودفیلدهای الزامی علامت دار شده‌اند *

*

کپچا *