وبسایت عضلات به هیچ عنوان در زمینه عرضه مکمل‌های ورزشی فعالیت نداشته و تمامی نوشته‌های مربوط به مکمل‌های ورزشی تنها جهت اطلاع رسانی می‌باشد.

درود خدمت همگی دوستان گرامی، عزیزان ایمیل وبسایت از [email protected] به ایمیل‌های [email protected] و [email protected] تغییر کرده است، ایمیل قبلی دیگر در دسترس ما نمی‌باشد و به هیچ عنوان به آن ایمیل متنی ارسال نکرده و پاسخ ندهید.

خانه / نکته ها / تقویت کننده ها و کم آبی
water-supplements-muscles

تقویت کننده ها و کم آبی

شما چه بخواهید خود را برای یک مسابقه آماده کنید و چه اینکه شروع به انجام تمرینات سخت تر کنید، بدن شما به طور ناگهانی باید خود را با این افزایش سطح تمرینات هماهنگ کند.

وقتی شما احساس می کنید که رژیم غذایی که تا حالا داشته اید جوابگوی تمرینات سخت شما نمی باشد، باید از مکمل های غذایی کمک بگرید تا بدنتان خود را با این افزایش تمرینات  تنظیم کند.

چیزی که  شما بدنبال آن هستید، چیزی نیست جز یک تونیک (تقویت کننده) . تقویت کننده های که در بین بدنسازان بیشتر طرفدار دارند عبارتند از: 

  • افدارجین سینگ سیبریایی
  • یوهیمبین
  • EPA
  • گیاهان حاوی کافئین

دانلود مجلات بدنسازی و دیگر ورزش ها

درباره مهراد موسوی پور

از سال 1386 به ورزش بدنسازی علاقه پیدا کرده و شروع به انجام این ورزش کردم و از سال 1389 این ورزش را بصورت تخصصی دنبال کردم ، زمینه تحقیقی و فعالیتی بنده در مورد مکمل های غذایی ، دارو ها و هورمون های مختلف است

یک نظر

  1. لطفا یک مقدار در مورد مکمل EPA توضیح دهید ، ممنون

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمی‌شودفیلدهای الزامی علامت دار شده‌اند *

*

کپچا *