خانه / دارو ها / Anabol 4 19 norclostebol acetate hormon

Anabol 4 19 norclostebol acetate hormon

Norclostebol Acetate دارویی استروئیدی است که از هورمون Nandrolone مشتق شده است. هدف از افزودن استر Acetate  به این ترکیب این بوده تا ماده موثر این دارو با سرعت کم تری از ناحیه تزریق آزاد شده و وارد جریان خون شود. این ترکیب استروئیدی قدرتمند است  که با مبنا قرار دادن تستوسترون قدرت آندروژنی آن را ۴۰ و قدرت آنابولیک آن را ۶۶۰ ارزیابی کردن.

anabol-4-19-norclostebol-acetate-muscles

عوارض جانبی این هورمون

بدترین عارضه این دارو تبدیل شدن به هورمون های زنانه مانند استروژن و پرو استروژن است. به دلیل اینکه این دارو اصولا استروئید آنابولیک بوده وقدرت آندروژنی چندان بالای ندارد عوارض آندروژنی نیز با مصرف این دارو  بروز نمی کرد و این دارو از این نظیر نیز قابل احترام است. در ساختمان این دارو از گروه های متیل استفاده نشده بود این دارو برای کبد نیز سمی تشخیص داده نشده بود ولی کسانی که از این دارو استفاده می کردند معمولا با افزایش کلسترول مضر خون و با کاهش کلسترول مفید خون نیز رو در رو می شوند.

 این دارو نیز تا حدود بسیار کمی منجر به افت میزان ترشح طبیعی تستوسترون در بدن می شد ولی این تاثیر منفی به اندازه ای نبود که برای بالانس کردن هورمون های بدن نیاز به استفاده از داروهای افزاینده ترشح طبیعی تستوسترون باشد و مدتی پس از قطع مصرف دارو بدن دوباره میزان ترشح طبیعی تستوسترون را افزایش می داد.

دز مصرف

 دز مصرف موثر این دارو برای ورزشکاران در حدود ۱۰۰ الی۴۰۰ میلی گرم در هفته بوده است وطول مصرف نیز ۶ الی ۱۲ هفته توصیه می شده است. به دلیل اینکه این دارو اصولا دارویی سالم و کم خطر محسوب می شد زنان ورزشکار نیز این دارو در دزهای ۵۰ الی ۷۵ میلی گرم در هفته مصرف می کرده اند.

دانلود مجلات بدنسازی و دیگر ورزش ها

درباره مهراد موسوی‌پور

زمینه فعالیت : بررسی تمامی نوشته های تخصصی وبسایت ، نظارت بر روی فعالیت کمک مربی های وبسایت عضله ها ، پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمی‌شودفیلدهای الزامی علامت دار شده‌اند *

*

کپچا * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.