خانه / تغذیه / میوه در بدنسازی

میوه در بدنسازی

تخمه بدنسازان ، میوه . یکی از مواد غذایی که یک بدنساز حرفه ای در دوران حجم میتواند تقریبا بی مهابا و با خیال راحت به هر میزان که مایل بود مصرف کند میوه است

انواع میوه های فصلی را طوری باید بخورد، گوی تخمه می شکنید، پشت سرهم بدون وقفه ،گوی همین الان مسابقه است و ضمنا باید هرچه هم در همان زمان موجود است تمام شود!

میوه ها سرشار از انواع ویتامینها ، املاح و آب هستند، به دفع سموم ناشی از تمرین و مصرف استروئید کمک می کنند و از طرفی دارای کربوهیدرات نیز هستند که این انرژی روزانه ورزشکار را میتواند تامین کند.

همیشه چه در منزل و چه در باشگاه یک ساک پر میوه همراه داشته باشید. اما مراقب مقدار کالری ها نیز باشید، اگر به مقدار کالری دریافتی توجه نداشته باشید ، ممکن است مقدار توده چربی به بدن شما اضافه شود. با کم کردن مواد کربوهیدراتی و چربی برنامه غذایی خود ، می توانید مقدار بیشتری میوه مصرف کنید.

vegetables-bodybuilding-muscles

بخصوص بلافاصله بعد از تمرین قند میوه می تواند ذخایر تخیله شده کربوهیدرات بدن شما را مجددا پر کند و از طرفی آبی که از طریق تعریق دفع شده را نیز تا حدی جبران می کند،  در زمستان نارنگی بسیار خوش خوراک است و به راحتی میتوان در طول روز (یا حتی بعد از تمرین) دو یا سه کیلو نارنگی خورد و در تابستان هم خربزه ، هندوانه و طالبی بی نظیر هستند ، موز هم که دیگر احتیاج به فصل خاصی ندارد و همیشه در دسترس است.

دانلود مجلات بدنسازی و دیگر ورزش ها

درباره مهراد موسوی‌پور

زمینه فعالیت : بررسی تمامی نوشته های تخصصی وبسایت ، نظارت بر روی فعالیت کمک مربی های وبسایت عضله ها ، پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمی‌شودفیلدهای الزامی علامت دار شده‌اند *

*

کپچا * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.