خانه / دانلود آهنگ مخصوص باشگاه

دانلود آهنگ مخصوص باشگاه

 آیا شما مدیر یا صاحب یک باشگاه ورزشی هستید و به دنبال راه هایی برای افرایش کیفیت باشگاه خود و نگه داشتن مشتریان برای همیشه در باشگاه خود هستید ؟ اگر تابحال در مورد اینکه آهنگ در باشگاه چقدر مهم و تاثیر گذار است فکر نکرده اید ، پس به شما توصیه می‌کنم تذکر‌های زیر را مطالعه کنید تا متوجه شوید آهنگ درون باشگاه شما چقدر مهم است و برای آن چه کارهایی باید انجام دهید!

muscles-music-download۱ – موسیقی یک فضای انگیزشی ایجاد میکند

انتخاب آهنگ درست در باشگاه ورزشی باعث ایجاد خاصیت انگیزشی بین افراد می شود که به آن‌ها در طول تمرین کمک می‌کند . آهنگ یکی از عامل‌های مهم برای جذاب کردن محیط باشگاه برای ورزشکاران است . تحقیقاتی در مورد تاثیر آهنگ در باشگاه های ورزشی بر روی نظر ورزشکاران در آوریل سال ۲۰۱۲ انجام شد ، در این تحقیقات ۲۰۰۰ ورزشکار مورد نظرسنجی قرار گرفتند و بیش از نیمی از آنها الویت انتخاب باشگاه و ماندنشان در آن باشگاه را آهنگ هایی که در آن باشگاه پخش می شوند را اعلام کردند .

۲ – موسیقی و ورزش دست به دست پیش می‌روند

آهنگ دارای مزایای بسیاری برای ورزش است ، فکر و حواس ورزشکار را در مورد تلاش‌های فیزیکی ای که انجام می‌دهد پرت کرده و باعث می شود ورزشکار کمتر احساس خستگی بکند و این امر باعث می‌شود ورزشکار سخت تر ، طولانی تر و قویتر به ورزش ادامه دهد . موسقی های با ریتم سریع و بالا باعث افزایش ضربان قلب شده و ورزشکار را برای انجام ورزش آماده می‌سازد . بزرگترین سود موسیقی مخصوص باشگاه افزایش لذت ورزشکاران از ورزش است .

۳ – چه نوع موسیقی باید در باشگاه های ورزشی پخش شود ؟

موسیقی مخصوص باشگاه باید دارای ریتمی با ۱۲۰ تا ۱۴۰ بیت در دقیقه باشد . که باعث تنظیم اعصاب و ضربان قلب برای انجام ورزش های سخت و سنگین می‌شود .

۴ – فراهم کردن حواس پرتی لازم برای ورزشکاران از خستگی

باشگاه ورزشی باید طوری فراهم شده باشد که انرژی های منفی را از ورزشکار دور کند . در عوض باید تمرکز را در انجام حرکات برای ورزشکاران فراهم سازد . موسیقی صحیح در باشگاه باعث ایجاد این دو امر مهم می شود ، به طور مشابه می توان دستگاه های تلویزیون را مثال زد که باعث حواس پرتی ورزشکار در برار خستگی ناشی از تمرین های هوازی می شود .

۵ – بدون سیم ، بدون زحمت !

بسیاری از ورزشکاران در هنگام ورزش از پخش کننده های MP3 استفاده می کنند . که اگر استفاده از این دستگاه ها در صورتی که حواس شما از آن‌ها پرت شود مشکل ساز می‌شوند . مثلا هنگامی که می‌خواهید وزنه‌ای را بلند کنید و حواستان به سیم دستگاه نباشد ممکن است باعث مشکل جدی‌ای برای شما شود !

امیدواریم که شما از این نکات خوب بهره برده باشید .

گروه ورزشی عضلات آهنگ های بی کلام فوق العاده ای در را پکیج های ۱۵ تایی ، آماده و برای دانلود در وبسایت قرار می دهد . این آهنگ ها دارای کیفیت بسیار بالا و رتیم مخصوص باشگاه های ورزشی مانند باشگاه های بادی بیلدینگ ، فیتنس ، ایروبیک است .

از لینک های زیر می‌توانید به مطالب مربوط به دانلود این پکیج‌ها بروید.

دانلود آهنگ مخصوص باشگاه ورزشی – ۲

گروه ورزشی عضلات پکیج  موسیقی مخصوص باشگاه‌های ورزشی شماره ۲ را آماده کرده و در این نوشته می توانید این پکیج موسیقی فوق العاده را دانلود کنید. هر یک از این پکیج ها شامل ۱۵ ترک موسیقی بی کلام مخصوص ...

متن کامل »

دانلود آهنگ مخصوص باشگاه ورزشی – ۱

همانطور که اطلاع داده بودیم گروه ورزشی عضلات پکیج های موسیقی مخصوص باشگاه‌های ورزشی را آماده کرده و دراین نوشته اولین پکیج را برای دانلود قرار داده است. هر یک از این پکیج ها شامل ۱۵ ترک موسیقی بی کلام ...

متن کامل »
دانلود مجلات بدنسازی و دیگر ورزش ها