خانه / تغذیه / آغاز به کار رسمی وبسایت عضله ها

آغاز به کار رسمی وبسایت عضله ها

درود ، وبسایت تخصصی بدنسازی عضله ها از تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ به صورت رسمی آغاز به کار خود را در زمینه های مختلف علم بدنسازی اعلام میکند .

عضله ها دارای تیم نویسنده ، متخصص بدنسازی و پشتیبانی فنی اختصاصی خود می باشد ، زمینه کاری این وبسایت را در زیر بصورت کامل به شما عزیزان توضیح خواهیم داد .

دسته بندی نوشته ها

وبسایت عضله ها دارای دسته بندی نوشته ای بسیار متنوع و کاملی می باشد ، دسته بندی های وبسایت عبارتند از :

تمرین ، تغذیه ، مکمل ، دارو ، مسابقه ، دیگر ورزش ها و ویدئو

توضیحی در مورد هر دسته بندی

– تمرین : در این بخش تیم وبسایت عضله ها به جمع آوری و ترجمه نوشته ها و نکته های ریز و درشت مربوط به روش های تمرین کردن و نوع های آن می پردازد ، نوشته ها از انواع کتاب به زبان های مختلف جمع آوری ، ترجمه و توسط متخصص و مربی های تیم وبسایت بررسی ; با تجربه مربیان ما ادغام شده و در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهد گرفت .

بحث هایی که در این دسته بندی به آن پرداخته می شوند :

  • نوع های گوناگون روش های تمرینی در رشته های مختلف بدنسازی
  • برنامه های تمرینی مختلف برای تمامی رشته های بدنسازی
  • نوشته های تخصصی مربوط به بادی بیلدینگ ، بادی کلاسیک ، پاور بیلدینگ ، فیتنس و ایروبیک

intro-1-muscles

– تغذیه : در این دسته از نوشته های وبسایت تمرکز نوشته برروی نوع های مختلف برنامه های غذایی و نوشته های تخصصی در زمینه تغذیه است.

عزیزانی که مایلند اطلاعات مربوط به موضوع تغذیه آن ها افزایش یابد می توانند از این دسته بندی نوشته ها دیدن فرمایند ; تمامی نوشته ها از منابع و افراد معتبر و متخصص خواهد بود همراه با ذکر منبع نوشته .

intro-3-muscles

– مکمل های غذایی : در این دسته بندی تیم عضله ها به نوشته هایی با موضوع توضیح ها ، نکته ها ، اطلاع های تخصصی مکمل های غذایی و مارک های گوناگون آن ها می پردازد ، محتویات این نوشته ها به هیچ عنوان از منبع ها و اطلاعات مبتدی نبوده ، همه بررسی شده و از منبع های معتبر می باشند .

intro-4-muscles

– دارو ها : در این دسته بندی نوشته ها ، تمرکز بر روی ضرر ها ، فایده ها ، نوع ها و روش های مصرف داروهایی مانند هورمون ها بوده و به تجزیه و تحلیل انواع مختلف دوپینگ خواهد بود.

برای ورزشکاران این دسته بندی می تواند بهترین مکان برای یافتن اطلاعات بسیار مفید و مهم در این زمینه باشد.

– حرکت شناسی : در این دسته بندی نوشته هایی در مورد نوع های مختلف حرکت های بدنسازی قرار خواهد گرفت ، هر نوشته شامل توضیح کامل نحوه انجام حرکت ، ناحیه تمرکز آن بر روی عضله های بدن و نکته های آن حرکت همراه با عکس هایی از نحوه انجام آن حرکت خواهد بود .

– مسابفه ها : شامل نوشته هایی همراه با عکس ها و ویدئو های مسابقه های بدنسازی داخل و خارج از کشور در رشته های مختلف و رشته های ورزشی مربوط به آن خواهد بود .

– دیگر ورزش ها : نوشته هایی با موضوع خبر ، تصاویر ، ویدئو ، اطلاع های تخصصی مربوط به دیگر رشته های ورزشی خواهد بود

intro-2-muscles

– ویدئو : در این دسته بندی از نوشته های وبسایت تخصصی بدنسازی عضله ها تیم وبسایت با جمع آوری و تنظیم ویدئو های بدنسازی با کیفیت بالا در موضوع مسابقات ، زندگی قهرمانان ، آموزش های بدنسازی و …  آن ها را جهت تماشا و دریافت در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهند داد .

هدف های آینده وبسایت عضله ها :

تیم پشتیبانی وبسایت عضله ها هر روز در حال تهیه و آماده سازی امکانات و سیستم های جدید جهت تکمیل هر چه بیشتر وبسایت بوده و هدف های بسیار زیادی را در نظر دارد از جمله این هدف ها می توان به مورد های زیر اشاره کرد :

  • طراحی فروشگاه
  • کدنویسی و طراحی سیستم پویا جهت بندسازان ( Budy Press )
  • گالری تصاویر ویژه
  • ارائه نوشته های ویژه و فوق تخصصی
  • سیستم های مکان یاب باشگاه های بدنسازی کل کشور

تا درودی زنو بدرود

آغاز به کار وبسایت عضله ها

دانلود مجلات بدنسازی و دیگر ورزش ها

درباره مهراد موسوی‌پور

زمینه فعالیت : بررسی تمامی نوشته های تخصصی وبسایت ، نظارت بر روی فعالیت کمک مربی های وبسایت عضله ها ، پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمی‌شودفیلدهای الزامی علامت دار شده‌اند *

*

کپچا * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.